Žaidimų įrašymo gidas

Šis žaidimų įrašymo gidas skirtas visiems XBOX 360 žaidimams tiems, kurių firmware yra iXtreme LT+ 3.0

SVARBU!!! Visus XGD3 žaidimus būtina įrašinėti tik su specialiu įrašančiu DVD RW įrenginiu į Verbatim DVD+R DL diskus.

1. XBOX 360 žaidimams įrašyti tinka tik Verbatim DVD+R DL diskai.

2. Parsisiųskite naujausią abgx360 programą ir ją instaliuokite. Ji skirta patikrinti ir pataisyti žaidimą prieš įrašant jį į diską. Programos tinklapyje paskaitykite paskutinę naujieną ir pagal ją sutvarkykite instaliuotą ABGX360 programą.

3. Parsisiųskite naujausią ImgBurn programą ir ją instaliuokite. Šios programos pagalba įsirašysite žaidimą į diską.

4. Kai jau turite žaidimą savo kompiuteryje (vienas didelis ~7-8GB iso failas), paleiskite abgx360 programą ir viršuje esančiame Input lauke parinkite žaidimo iso failą.

5. Toliau eikite į Autofix skiltį ir Autofix Treshold parinkite Level 3 – Autofix if stealth passes but fails verification


6. Tada eikite į Misc skiltį ir SplitVid lauke parinkite Add if it doesn’t exists or isn’t valid reikšmę ir galiausiai spauskite didelį mygtuką Launch, esantį apačioje.

7. Pasileis dar vienas programos langas, kuriame matysite informaciją apie žaidimą ir tai, kas su juo šiuo metu atliekama. Visa procedūra trunka priklausomai nuo kompiuterio pajėgumo (apie 10 minučių).

8. Kai abgx360 programa baigs darbą, galite ją uždaryti. Dabar turite patikrintą ir pataisytą žaidimo iso failą ir mažą dvd failiuką tame pačiame kataloge.

9. Spauskite dešinį pelės klavišą ant mažo dvd failiuko ir pasirinkite Burn using ImgBurn


10. Tada atsidarys ImgBurn programa ir jums beliks įdėti tuščią DVD+R DL diską į DVD įrenginį, uždėti paukščiuką ant Verify, pasirinkti įrašymo greitį 2,4x ir spausti didelį mygtuką Write.

11. Jei įrašymas pavyko be klaidų, išbandykite žaidimą, paleidę jį savo XBOX 360 konsolėje.

12. Paspaudžiame šiame puslapyje žemiau esanti raudoną +1 mygtuką